Team

Functie

Naam

e-mailadres

Werkdagen

Leerkracht groep 1/2A

Juf Anne Van der Linden

a.vanderlinden@visnet-elst.nl  

maandag t/m vrijdag

 

Juf Ria Bouman

r.bouman@visnet-elst.nl

donderdag om de week

Leerkracht groep 1/2B

Juf Regina van Koot

r.vankoot@visnet-elst.nl

maandag, dinsdag
vanaf februari ook de woensdag

 

Juf Marijke Elenbaas

m.elenbaas@visnet-elst.nl

woensdag t/m vrijdag
(vanaf februari alleen de donderdag en vrijdag)

Leerkracht groep 3

Juf Marit Vlastuin

m.vlastuin@visnet-elst.nl

maandag t/m vrijdag

Leerkracht groep 4

Juf Karin Vlastuin

k.vlastuin@visnet-elst.nl

maandag, dinsdag 
(woensdag om de week)

 

Juf Ieteke Boot

i.boot@visnet-elst.nl

(woensdag om de week)
Donderdag en vrijdag

Leerkracht groep 5/6

Juf Sonja van der Vijver

s.vandervijver@visnet-elst.nl

Maandag, dinsdag

 

Juf Julia Rijke

j.rijke@visnet-elst.nl

woensdag t/m vrijdag

Leerkracht groep 6/7

Juf Elke Van der Pijl

e.vanderpijl@visnet-elst.nl

Maandag t/m vrijdag

Leerkracht groep 8

Juf Berlinda van Ginkel

b.vginkel@visnet-elst.nl

Maandag

 

Juf Romee Van den Berg

r.vandenberg@visnet-elst.nl

Dinsdag t/m vrijdag

Directeur

Juf Hardeman

directie@visnet-elst.nl

Maandag t/m woensdag, vrijdag 

Intern Begeleider gr. 1-3

Juf Aline Kooman

a.kooman@visnet-elst.nl

dinsdag en woensdag

Intern Begeleider gr. 4-8

Juf Ria Bouman

r.bouman@visnet-elst.nl

dinsdag en woensdag

Coördinator onderbouw

Juf Karin Vlastuin

k.vlastuin@visnet-elst.nl

woensdag om de week

Coördinator bovenbouw

Juf Ieteke Boot

i.boot@visnet-elst.nl

woensdag om de week

Coördinator ICT

Juf Anne Van der Linden

a.vanderlinden@visnet-elst.nl

Donderdag om de week

Administratie

Mw. Jannette Van der Stege

administratie@visnet-elst.nl

dinsdag,  vrijdag

Onderwijsassistent

Juf Saskia Van Dam     

s.vandam@visnet-elst.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

Onderwijsassistent

Juf Anja Schinkel

a.schinkel@visnet-elst.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

Conciërge

Dhr. Wim Pater

 

Donderdag

Vakleerkracht gym

Juf Marieke de Jong

m.dejong@visnet-elst.nl

Vrijdag

Vakleerkracht gym

Juf Romee Van den Berg

r.vandenberg@visnet-elst.nl

Maandag