Team

Functie

Naam

e-mailadres

Werkdagen

Leerkracht groep 1/2A

Juf Van der Linden

a.vanderlinden@visnet-elst.nl  

maandag t/m vrijdag

 

Juf Bouman

r.bouman@visnet-elst.nl

donderdag om de week

Leerkracht groep 1/2B

Juf Vlastuin

k.vlastuin@visnet-elst.nl

maandag t/m woensdag

 

Juf Elenbaas

m.elenbaas@visnet-elst.nl

woensdag t/m vrijdag

Leerkracht groep 3

Juf Vlastuin

m.vlastuin@visnet-elst.nl

maandag t/m vrijdag

Leerkracht groep 4/5

Juf Van Koot

r.vankoot@visnet-elst.nl

maandag t/m woensdag

 

Juf Boot

i.boot@visnet-elst.nl

Donderdag en vrijdag

Leerkracht groep 5/6

Juf Kooman

a.kooman@visnet-elst.nl

Maandag

 

Juf Rijke

j.rijke@visnet-elst.nl

Dinsdag t/m vrijdag

Leerkracht groep 7

Juf Van der Pijl

e.vanderpijl@visnet-elst.nl

Maandag t/m vrijdag

Leerkracht groep 8

Juf Van der Vijver

s.vandervijver@visnet-elst.nl

Maandag

 

Juf Van den Berg

r.vandenberg@visnet-elst.nl

Dinsdag t/m vrijdag

Directeur

Juf Hardeman

directie@visnet-elst.nl

Maandag t/m donderdag

Intern Begeleider gr. 1-3

Juf Kooman

a.kooman@visnet-elst.nl

dinsdag en woensdag

Intern Begeleider gr. 4-8

Juf Bouman

r.bouman@visnet-elst.nl

dinsdag en woensdag

Coördinator onderbouw

Juf Vlastuin

k.vlastuin@visnet-elst.nl

woensdag om de week

Coördinator bovenbouw

Juf Boot

i.boot@visnet-elst.nl

woensdag om de week

Coördinator ICT

Juf Van der Linden

a.vanderlinden@visnet-elst.nl

Donderdag om de week

Administratie

Mw. Van der Stege

administratie@visnet-elst.nl

dinsdag,  vrijdag

Onderwijsassistent

Juf Van Dam     

s.vandam@visnet-elst.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

Onderwijsassistent

Juf Schinkel

a.schinkel@visnet-elst.nl

dinsdag, woensdag en donderdag

Conciërge

Dhr. Pater

 

Donderdag

Vakleerkracht gym

Juf de Jong

m.dejong@visnet-elst.nl

Vrijdag

Vakleerkracht gym

Juf Van den Berg

r.vandenberg@visnet-elst.nl

Maandag